Darmowa dostawa powyżej 200 zł

Milena Nosek

Women's Balance - dla kobiecej równowagi

Wszystko, co każdego dnia robisz zależy od Twojego zdrowia. Umysłowego i fizycznego. Czy dbasz o te dwa obszary? O ich spójność? Zobacz, jak możesz je wesprzeć a przy tym czerpać z tego niezwykłą przyjemność!

Wyciszenie i nuta spokoju

Brzmi enigmatycznie? Może! Ale w mieszance Lune Tea Women’s Balance dzieje się to naprawdę. Obecny w niej adaptogen - różeniec górski mający właściwości wspierające eliminację skutków oddziaływania stresu.

Dbałość o równowagę

Balans to słowo o wielu znaczeniach, tutaj możesz go zyskać regularnie spożywając skomponowaną pod tym kątem mieszankę. Owoce niepokalanka, liść maliny, tymianek to obiecujące trio pomocne szczególnie w momencie kobiecych napięć - czy to pod nazwą PMS czy też w trakcie innych wahań hormonalnych. Przeciwskurczowo, naturalnie, ze smakiem. Tak możesz przebywać drogę przez czas, który bywa dla nas kobiet cięższy.

Chwila odświeżenia

Mirt cytrynowy jako roślina wykazująca działanie również rozkurczowe, dba ponadto o jakość trawienia i samopoczucie ze strony układu pokarmowego. Nie tylko w momentach napięcia przed miesiączką ale i w jej trakcie mogą pojawiać się niestrawności, uczucie pełnego brzucha, wzdęcia, nabrzmienia. Spróbuj je wyrównać dzięki świeżym, orzeźwiającym aromatom z mieszanki. Sam zapach też dobrze zadziała.

Co dla oczu to dla…

Co czujesz gdy widzisz coś pięknego do jedzenia lub do picia? Czy tak jak my cieszysz się kolorami, kształtami, teksturą? Jeśli tak - jesteś już z nami! Jeśli jeszcze nie - otwórz puszkę, oderwij wieczko, popatrz ze spokojem, pomieszaj, dotknij. To co czujesz, zrobiły dla Ciebie rośliny. Natura. My tylko schwytałyśmy je dla Ciebie!

Udostępnij: